Adventná aktivita pre rodiny

Nastal čas adventu, počas ktorého sa pripravujeme na príchod Pána Ježiša. Na ...
12.12.2017

Rorate coeli de super

Viete, čo sú to roráty? Starší ľudia by si určite s dávkou nostalgie spomenuli na ...
12.12.2017

ADVENT - ČAS OČAKÁVANIA

Pred niekoľkými rokmi jeden časopis priniesol zaujímavú štúdiu o šoféroch. Autor tejto ...
12.12.2017

SVIATOSTNÝ ŽIVOT

 

p.č.

Meno a priezvisko

Skupina a čas stretnutia

1

Adamkovič Filip

č.1 – pondelok o 16:00

2

Almanová Lenka

č.6 – streda o 16:00

3

Almanová Zlatica

č.10 – streda o 17:00

4

Antal Marek

č.2 – pondelok o 16:00

5

Bakaľárová Eliška

č.10 – streda o 17:00

6

Barantal Andrej

č.4 – pondelok o 17:00

7

Bednárová Diana

č.3 – pondelok o 16:00

8

Belkovič Peter

č.4 – pondelok o 17:00

9

Benčeková Šimonka

č.3 – pondelok o 16:00

10

Bezuchová Veronika

č.5 – pondelok o 17:00

11

Bilas Jan

č.6 – streda o 16:00

12

Bílená Andrea

č.5 – pondelok o 17:00

13

Bilik Ladislav

č.4 – pondelok o 17:00

14

Biliková Michaela

č.3 – pondelok o 16:00

15

Bočkayová Andrea

č.6 – streda o 16:00

16

Božík Peter

č.5 – pondelok o 17:00

17

Božiková Kristína

č.10 – streda o 17:00

18

Budošová Dominika Elizabeta

č.7 – streda o 16:00

19

Candráková Nikola

č.1 – pondelok o 16:00

20

Čaniga Peter

č.7 – streda o 16:00

21

Čerešník Jakub

č.5 – pondelok o 17:00

22

Čišková Laura

č.5 – pondelok o 17:00

23

Čonka Tomáš

č.8 – streda o 16:00

24

Drbúlová Mária

č.8 – streda o 16:00

25

Držík Patrik

č.5 – pondelok o 17:00

26

Dubaj Adrián

č.1 – pondelok o 16:00

27

Dvorský Marek

č.4 – pondelok o 17:00

28

Funta Boris

č.8 – streda o 16:00

29

Gabajová Adriána

č.6 – streda o 16:00

30

Gálisová Nikoleta

č.6 – streda o 16:00

31

Gašparík Samuel

č.3 – pondelok o 16:00

32

Gašparíková Aneta

č.3 – pondelok o 16:00

33

Gažiová Michaela

č.4 – pondelok o 17:00

34

Gediktas Yasemin

č.4 – pondelok o 17:00

35

Gejdošová Barbara

č.7 – streda o 16:00

36

Geršiová Lucia

č.5 – pondelok o 17:00

37

Godálová Nikola

č.5 – pondelok o 17:00

38

Grácová Martina

č.8 – streda o 16:00

39

Grmanová Zuzana

č.9 – streda o 17:00

40

Haríň Adam

č.9 – streda o 17:00

41

Helbichová Petra

č.6 – streda o 16:00

42

Hippíková Perla

č.6 – streda o 16:00

43

Hubinsky Daniel

č.1 – pondelok o 16:00

44

Humajová Lucia

č.8 – streda o 16:00

45

Chrkavý Lukáš

č.10 – streda o 17:00

46

Chudziaková Nikola

č.9 – streda o 17:00

47

Jančeková Dominika

č.6 – streda o 16:00

48

Jančovič Samuel

č.5 – pondelok o 17:00

49

Jankovičová Paulína

č.7 – streda o 16:00

50

Janošková Natália

č.2 – pondelok o 16:00

51

Jantáková Lenka

č.8 – streda o 16:00

52

Jonek Patrik

č.6 – streda o 16:00

53

Jurčo Denis

č.10 – streda o 17:00

54

Jurík Matej

č.4 – pondelok o 17:00

55

Kasák Michal

č.6 – streda o 16:00

56

Kollárová Alica

č.9 – streda o 17:00

57

Kopecký Marek

č.7 – streda o 16:00

58

Kopencová Terézia

č.2 – pondelok o 16:00

59

Košelíková Radoslava

č.6 – streda o 16:00

60

Košťálová Dorota

č.9 – streda o 17:00

61

Kotlebová Dominika

č.10 – streda o 17:00

62

Krištof Marek

č.10 – streda o 17:00

63

Krošláková Simona

č.2 – pondelok o 16:00

64

Kučerová Nikola

č.1 – pondelok o 16:00

65

Kuldán Tomáš

č.7 – streda o 16:00

66

Kumposcht Patrik

č.9 – streda o 17:00

67

Kyselicová Katarína

č.4 – pondelok o 17:00

68

Kyselicová Natália

č.5 – pondelok o 17:00

69

Lacika Miroslav

č.8 – streda o 16:00

70

Lovás Lukáš

č.10 – streda o 17:00

71

Lukáč Patrik

č.2 – pondelok o 16:00

72

Majtán Patrik

č.8 – streda o 16:00

73

Marga Dominik

č.4 – pondelok o 17:00

74

Matejka Matúš

č.2 – pondelok o 16:00

75

Matejov Patrik

č.2 – pondelok o 16:00

76

Matušík Matúš

č.9 – streda o 17:00

77

Mazán Tomáš

č.3 – pondelok o 16:00

78

Mihál Martin

č.1 – pondelok o 16:00

79

Minárska Martina

č.7 – streda o 16:00

80

Mokošová Zuzana

č.5 – pondelok o 17:00

81

Mondek Martin

č.3 – pondelok o 16:00

82

Moringová Kristína

č.4 – pondelok o 17:00

83

Mrižo Miroslav

č.2 – pondelok o 16:00

84

Nemcová Alica

č.7 – streda o 16:00

85

Oravcová Natália

č.6 – streda o 16:00

86

Paluš Peter

č.2 – pondelok o 16:00

87

Piknová Natália

č.3 – pondelok o 16:00

88

Pilova Renáta

č.6 – streda o 16:00

89

Plaštiak Kristián

č.8 – streda o 16:00

90

Priecel Dávid

č.10 – streda o 17:00

91

Račko Jakub

č.1 – pondelok o 16:00

92

Ronec Juraj

č.2 – pondelok o 16:00

93

Rusňáková Veronika

č.4 – pondelok o 17:00

94

Segíň Roman

č.1 – pondelok o 16:00

95

Sílešová Dominika

č.2 – pondelok o 16:00

96

Sivák Martin

č.N – streda po omši Nemčice

97

Skalová Lenka

č.7 – streda o 16:00

98

Sladká Tatiana

č.1 – pondelok o 16:00

99

Smutná Gabriela

č.9 – streda o 17:00

100

Solčanská Patrícia

č.10 – streda o 17:00

101

Stančeková Sandra

č.8 – streda o 16:00

102

Streďanský Filip

č.3 – pondelok o 16:00

103

Szabo Lukáš

č.N – streda po omši Nemčice

104

Šestáková Barbora

č.2 – pondelok o 16:00

105

Ševčíková Nikola

č.N – streda po omši Nemčice

106

Šípoš Dávid

č.7 – streda o 16:00

107

Šišková Mária

č.3 – pondelok o 16:00

108

Škaláková Denisa

č.9 – streda o 17:00

109

Šupová Yvonne

č.4 – pondelok o 17:00

110

Toman Lukáš

č.1 – pondelok o 16:00

111

Tóthová Nikoleta

č.3 – pondelok o 16:00

112

Úradník Daniel

č.3 – pondelok o 16:00

113

Valter Nicolas

č.5 – pondelok o 17:00

114

Varga Martin

č.7 – streda o 16:00

115

Vatrt Martin

č.2 – pondelok o 16:00

116

Wohlfand Jozef

č.3 – pondelok o 16:00

117

Zitová Veronika

č.7 – streda o 16:00

118

Žák Ivan

č.1 – pondelok o 16:00

119

Žamboky Dominik

č.4 – pondelok o 17:00

120

Železníková Dominika

č.8 – streda o 16:00

121

Žigmund Peter

č.9 – streda o 17:00

 

KONTAKT

Farský úrad:
Tel. 038 / 53 263 02
e-mail: topfara@centrum.sk

Nemocničný mobil pre prípad zaopatrenia: 0904 / 009 524

MYŠLIENKA

Život je ako hra. Nezáleží na tom, ako dlho trvalo predstavenie, ale na tom, ako dobre bolo zahrané.
Seneca