PRAJEM SI

Nikdy sa nevzdávaj svojich snov. Všetko, čo má prísť, príde v pravý čas. Len ver!
15. September 2017

KEĎ SA S MAMOU ROZÍDETE…

Včera sa ma opýtala dcéra: „Oci, a keď sa rozídete s mamou, kto si nechá dve deti...
16. Máj 2017

VIDIEŤ BOHA

V ďalekej krajine žil raz jeden kráľ,ktorý...
08. Apríl 2017

FARSKÉ OZNAMY

Dvadsiata ôsma nedeľa cez rok


( 15.10.2017 - 21.10.2017 )

Utorok - Spomienka sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka
Streda - Sviatok sv. Lukáša, evanjelistu
Nedeľa - Dvadsiata deviata nedeľa v cezročnom období


Budúca nedeľa bude misijnou nedeľou. Z tohto dôvodu budeme počas svätých omší konať zbierku na misie.

Vo štvrtok po večernej sv. omši bude krátke informačné stretnutie tých, ktorí sa zapojili, alebo sa chcú zapojiť, do projektu 24 hodín s Ježišom v našej farnosti. Pozývame všetkých.

V tomto týždni sa v našom Family centre začínajú rôzne aktivity: tvorivé dielne, možnosť učiť sa hrať na gitare, tanečná škola pre manželov, snúbencov ale i tanečné spomínanie pre starších. Bližšie informácie si môžete prečítať na plagátoch.

18. októbra sa Slovensko opäť zapojí do medzinárodnej iniciatívy „Milión detí sa modlí ruženec“, v duchu slov sv. pátra Pia: "Keď sa bude milión detí modliť ruženec, svet sa zmení." Aj do nášho kostola pozývame deti modliť sa ruženec za pokoj a mier vo svete v stredu o 16.30 h. Po modlitbe sú deti pozvané na palacinky.

Na budúcu sobotu po večernej sv. omši budú v našom chráme modlitby chvál. Všetci ste pozvaní modlitbou oslavovať nášho Pána.

Pripomíname vám, že v utorok 24. októbra sa o 19:30 h predstaví v kinosále Spoločenského domu Divadlo Úsmev z Bratislavy s hrou SILENT RHAPSODY. Vstupné na osobu je 7 eur. Lístky bude možné počas týždňa zakúpiť aj v sakristii.

Festivalový výbor Topoľčianskej hudobnej jesene Vás pozýva na Komorný koncert Kinsky trio z Prahy v zložení: husle, violončelo a klavír. Koncert sa koná v pondelok 16. 10. o 18.00 h v Koncertnej sále Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša.


Archív farských oznamov:

KONTAKT

Farský úrad:
Tel. 038 / 53 263 02
e-mail: topfara@centrum.sk

Nemocničný mobil pre prípad zaopatrenia: 0904 / 009 524

MYŠLIENKA

Nech žiadna duša nepochybuje, hoci by bola najbiednejšia. Kým žije, každá môže dosiahnuť veľkú svätosť, lebo sila Božej milosti je veľká. Záleží len na nás, aby sme neodporovali Božiemu pôsobeniu.
Sv. Faustína I.
PRIHLÁSENIE
zobraziť znaky hesla
POKRSTÍME:
Dominik Kotešovský
Michal Macejka